Supermicro získává platinovou odměnu za své IoT a Edge servery, a taky za systémová řešení

Supermicro získává platinovou odměnu za své IoT a Edge servery, a taky za systémová řešení

Gratulujeme našemu technologickému partnerovi - Supermicro! Společnost Super Micro Computer, Inc., světový představitel v oblasti podnikových výpočtů, úložišť, síťových řešení a "zelených" výpočtů, oznámila, že byla vybrána jako platinový výherce v globálním výzkumu "IoT and Edge Engineering & Development Survey", který uskutečnila v roce 2020 společnost VDC Research.

Více než 700 respondentů ze Severní a Jižní Ameriky, Evropského regionu, Středního Východu a Afriky, ale také z Asie a Tichomoří se zúčastnili průzkumu, přičemž každý ze tří regionů činil přibližně 30 procent konečných výsledků. Do průzkumu se zapojili projektoví a produktoví manažeři, techničtí ředitelé, inženýři a systémoví integrátoři. Respondenti hodnotili pouze ty dodavatele, od kterých získali komerční výpočetní zařízení pro své nejnovější projekty.

Jsme velmi potěšeni tímto úspěchem, zejména proto, že výsledky pocházejí od zákazníků, s nimiž byla komunikace prováděna prostřednictvím nezávislého výzkumu VDC. Toto uznání od zákazníků potvrzuje, že Supermicro opravdu poskytuje výjimečné produkty — moderní, vynikajícího designu, s vysokou spolehlivostí, úsporné, s výkonným technickým servisem a podporou.

Charles Liang, generální ředitel a prezident společnosti Supermicro

Nejmodernější a nejnovější řešení Supermicro v oblasti serverů a úložišť pokrývají širokou škálu vertikálních trhů a partnerství s předními výrobci procesorů a softwaru. Inovativní produkty společnosti Supermicro zahrnují servery vytvořené tak, aby vyhovovaly potřebám zákazníků telekomunikačních společností, ale i náročnějším pracovním prostředím.

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Avatar

    Zpráva o pravopisné chybě

    Následující text bude zaslán naší redakci: