Container as a Service

Containers as a Service (CaaS) je forma virtualizace, v níž poskytovatel cloudu nabízí uživatelům kontejnery, orchestraci a základní výpočetní zdroje.

S CaaS mohou uživatelé spravovat aplikace v kontejneru: nahrávat je do cloudu poskytovatele, spouštět a zastavovat, škálovat, používat API poskytovatele i rozhraní webového portálu. Uživatelé platí pouze za použité výpočetní zdroje (v případě cloudu: vCPU, RAM, úložiště, IP nebo platí za zvolený hardware), load balancing a plánování zatížení.

Odeslat žádost

CO JE CAAS?

CaaS je model cloudové služby, který uživatelům umožňuje spravovat a nasazovat kontejnery, aplikace a clustery prostřednictvím virtualizace založené na kontejnerech.

Ve spektru cloudových výpočetních služeb je CaaS někde mezi službami IaaS (Infrastructure as a Service) a PaaS (Platform as Service). CaaS se však často označuje jako druh IaaS.

Hlavním zdrojem pro CaaS je kontejner, ne virtuální počítače (VMs) nebo fyzické servery, které slouží k podpoře prostředí IaaS. Kontejner může fungovat jak ve virtuálním počítači tak na hardwaru.

PRO KOHO JE CAAS?

PRO IT ODDĚLENÍ A VÝVOJÁŘE

Při vytváření bezpečných a škálovatelných kontejner aplikací.

Naše služba je navržena tak, abyste mohli snadno automatizovat řízení životního cyklu aplikací (od nasazení po ukončení).

Doporučujeme použití vestavěné sady nástrojů pro:

  • správu interního registru, vytváření obrazů pro kontejnery
  • bezpečnou distribuci obrazů kontejnerů
  • bezpečnou interakci s nimi
  • bezpečné používání důvěryhodných obrazů a aplikací z adresáře Host-telecom.

PRO ZKRÁCENÍ ČASU UVEDENÍ NA TRH

Připravené schopnosti platformy umožňují zákazníkům implementovat orchestraci na úrovni podniku s využitím Kubernetes, nasazovat kontejnerové služby odolné vůči chybám a vyvíjet ve spolehlivém prostředí.

PŘIDAT SE K DEVOPS SÍTI

Díky našim službám jsou DevOps inženýři zapojeni do optimalizace řízení životního cyklu aplikace.

Služba spojuje vývojáře a specialisty na správu v jednotné kontejnerové platformě, což pomáhá ušetřit čas při vývoji, implementaci a provozování aplikací. Také to zjednodušuje nasazování mikroslužeb.

CO ZÍSKÁVÁTE?

SPOLEHLIVOU SLUŽBU PRO PRÁCI S KONTEJNERY OD HOST-TELECOM

Host-telecom.com Cloud Container Infrastructure nabízí snadný a rychlý způsob pro vytvoření kontejnerové infrastruktury na enterprise úrovni.

Služba je integrována do cloudu Host-telecom a poskytuje nástroje pro vytváření, nasazování, uspořádání a správu kontejnerů Docker založených na Kubernetes pro aplikace navržené specificky pro cloud (nativní cloudové aplikace).

Rychlé a efektivní škálování vašich aplikací pro maximalizaci využívání zdrojů, aniž byste museli odpojovat své aplikace. Všechny aplikace jsou také chráněny proti chybám infrastruktury. Škálujte základní infrastrukturu pro splnění rostoucích potřeb firmy.

Celá kontejnerová infrastruktura je navržena tak, aby vám poskytovala flexibilitu a přizpůsobitelnost. Samozřejmě poskytujeme také řízené služby platformy které vám pomáhají co nejvíce se soustředit na vývoj aplikací důležitých pro úspěch vaší firmy.

Schopnost rychlého nasazení kontejnerů z adresáře aplikace nebo používání vlastních. Infrastruktura je připravena na jakékoli zatížení.

Jednoduché uživatelské rozhraní, které vám umožní rychle vytvořit a používat vaši kontejnerovou infrastrukturu.

Ať již jde o vývoj nebo testování, stupňování nebo výrobu, portál a další nástroje nabízejí vše, co potřebujete k efektivní práci. Vyzkoušejte si to nyní!

ODESLAT ŽÁDOST

PRO VÍCE INFORMACÍ

  • Zadejte číslo mobilního telefonu v mezinárodním formátu. Příklad: +420123456789
    Obdržíte SMS zprávu s kódem. Pozor! Mobilní operátor může vyúčtovat poplatky za zprávy.
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Ceny na webu jsou uvedeny v EUR bez DPH.

Zpráva o pravopisné chybě

Následující text bude zaslán naší redakci: