O Host-telecom.com

Host-telecom.com je předním poskytovatelem českých datových center a housingu, který nabízí to nejlepší z oblasti infrastruktury a IT služeb včetně možnosti umístění Vašeho zařízení do datového centra.

Díky silnému technickému zázemí a konektivitě datového centra patříme mezi klíčového poskytovatele infrastruktury ve střední Evropě pro lokální a mezinárodní zákazníky.

Výhody Host-telecom.com

Pavel Černobrov
Pavel Černobrov
Data Center Expert a nadšenec
Zakladatel a CEO společnosti Host-telecom.com

Služby nabízené společnosti Host-Telecom.com podporují vaše podnikání propojit globálně, rychle a bezpečně. Věříme také v obchodní vztahy, kde komunikace je nedílnou součástí vztahů s našimi zákazníky a je nezbytnou součástí každého partnerství.

Důsledně nastavujeme očekávání s našimi zákazníky již před zahájením spolupráce, díváme se na jejich potřeby, slabé stránky stavajícího řesení a na to, jak můžeme pomoci. Přemýšlíme o každém zákazníkovi individuálně, tak aby navrhované řešení bylo postaveno na míru a bylo prospěšné.

Zakladatel a generální ředitel společnosti Host-telecom.com, Pavel Černobrov, vytvořil a nadále zachovává orientaci společnosti na zákazníka. Potřebu důležitosti provozu hardwaru a infrastruktury vidí také v současném IT světě, který se čím dál častěji zaměřuje na software.

Proč datová centra sehrávají důležitou roli?

Žijeme v digitálním světě, propojených automobilů, chytrých technologií, inteligentních měst, které generují obrovské objemy velkých dat.

Datové centra proto zůstávají i nadále strategickým klíčem k optimalizaci dat, zajištění obnovy dat po havárii a nepřetržitého provozu kritických obchodních služeb.

Infrastruktura má mnohem delší životnost než software a je to právě fyzická infrastruktura, která umožňuje neustálé inovace softwaru a tvoří páteř špičkové kvality softwaru.

Naše mise je budovat infrastrukturu, která je připravena co nejúčinněji spravovat vaše data.

Řešení založená na Tier III

Technologie a globalizace vedly k digitální transformaci, kde zákazníci se nechtějí starat o aktualizace softwaru či výpadky služeb.

Datová centra založená na technologii Tier III poskytují redundantní způsob dodávky energie a chlazení, která umožňuje vypnutí a údržbu komponent infrastruktury bez přerušení provozu.

Přijetí Cloudového řešení

Datová centra jsou budoucností našeho digitálního života. Host-telecom.com je aktivní v cloud komunitě a poukazuje na důležitost adaptace cloudových řešení a migrace dat do cloudu.

Profesionálové datového centra Host-Telecom se účastní diskusí v rámci komunity a vyměňují si zkušenosti v oblasti cloud computingu, pochopí důležitost otevřeného zdroje a účastní se OpenStack Days.

Zpráva o pravopisné chybě

Následující text bude zaslán naší redakci: