Po aktualizaci Lightroom pro iOS zmizely všechny fotografie uživatelů

18.srpna 2020 si bude mnoho uživatelů Adobe Lightroom dlouho pamatovat. Aktualizovaná aplikace verze 5.4 pro iPhone a iPad najednou začala vymazávat fotografie, hotové presety a u některých dokonce i informace o vodotisku ze zařízení uživatelů.

První vydání Fedora CoreOS je k dispozici pro všechny

První vydání Fedora Core je k dispozici pro všechny Vývojáři Linuxové distribuce Fedora oznámili o výstupu Fedora CoreOS do otevřeného přístupu.

Jak pandemie ovlivnila Datová Centra ve světovém měřítku

Pravidla se změnila. Podle Data Center Knowledge provozovatelé světových datových center provádějí výrazné úpravy provozu, z nichž některé mohou přetrvávat […]

Cena úniku dat pro vaši společnost

V tomto článku se dotkneme takových témat jako, kolik peněz může být ztraceno při úniku informací, jsou li ztráty omezeny jen finančními úbytky, a jak tomu zabránit.

Šťastný Nový rok 2020!

Náš tým je velmi potěšen, že může poblahopřát vám do nadcházejícího nového roku 2020!

Česká republika je na prvním místě v žebříčku National Cyber Security Index v roce 2019.

V letošním roce bylo do Národního hodnocení kybernetické bezpečnosti (NCSI) zařazeno 131 zemí a Česká republika se umístila na prvním místě.

Letní nákupy: miliardy za akácii a červený klobouk

Vedení společnosti Cisco a IBM jsou ochotni zaplatit miliardy dolarů za optická zařízení a řešení založená na cloudových technologiích.

Podpora problémových implementací DNS bude ukončena

Od dnešního dne platí nové standardy protokolu DNS

Jak chránit důvěrná data na Internetu: 4 základní zásady

28 ledna se po celém světě slaví “Den ochrany osobních údajů” (World Data Protection Day), v Americe je také nazýván Národní den ochrany osobních údajů (Data Privacy Day).

Šťastný Nový rok

Drazí kamarádi! Letošní rok, rok 2018 byl velmi přínosný pro naší společnost. Dosáhli jsme úspěchů, o kterých jsme ani nesnili.

1 - 21 2

Blog

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: