Šťastný nový rok

Rok 2020 se chýlí ke konci a přinesl mnoho negativních i pozitivních momentů. Svět se začal znovu učit zrychleným tempem. Nové technologie, digitalizace průmyslových odvětví, komunikační a prodejní metody, zjednodušení obchodních procesů, inventarizace předpisů.

Po aktualizaci Lightroom pro iOS zmizely všechny fotografie uživatelů

18.srpna 2020 si bude mnoho uživatelů Adobe Lightroom dlouho pamatovat. Aktualizovaná aplikace verze 5.4 pro iPhone a iPad najednou začala vymazávat fotografie, hotové presety a u některých dokonce i informace o vodotisku ze zařízení uživatelů.

První vydání Fedora CoreOS je k dispozici pro všechny

První vydání Fedora Core je k dispozici pro všechny Vývojáři Linuxové distribuce Fedora oznámili o výstupu Fedora CoreOS do otevřeného přístupu.

Jak pandemie ovlivnila Datová Centra ve světovém měřítku

Pravidla se změnila. Podle Data Center Knowledge provozovatelé světových datových center provádějí výrazné úpravy provozu, z nichž některé mohou přetrvávat […]

Cena úniku dat pro vaši společnost

V tomto článku se dotkneme takových témat jako, kolik peněz může být ztraceno při úniku informací, jsou li ztráty omezeny jen finančními úbytky, a jak tomu zabránit.

Šťastný Nový rok 2020!

Náš tým je velmi potěšen, že může poblahopřát vám do nadcházejícího nového roku 2020!

Česká republika je na prvním místě v žebříčku National Cyber Security Index v roce 2019.

V letošním roce bylo do Národního hodnocení kybernetické bezpečnosti (NCSI) zařazeno 131 zemí a Česká republika se umístila na prvním místě.

Letní nákupy: miliardy za akácii a červený klobouk

Vedení společnosti Cisco a IBM jsou ochotni zaplatit miliardy dolarů za optická zařízení a řešení založená na cloudových technologiích.

Podpora problémových implementací DNS bude ukončena

Od dnešního dne platí nové standardy protokolu DNS

Jak chránit důvěrná data na Internetu: 4 základní zásady

28 ledna se po celém světě slaví “Den ochrany osobních údajů” (World Data Protection Day), v Americe je také nazýván Národní den ochrany osobních údajů (Data Privacy Day).

1 - 21 2

Blog

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: