Host-telecom.com s.r.o. zlepšuje konektivitu se společností Meta a zvyšuje rychlost přístupu na Facebook, Instagram a další služby

Přední poskytovatel prémiových hostingových řešení s potěšením oznamuje významné vylepšení konektivity se společností Meta.

Server pro malé firmy: jak vybrat správné hostingové řešení

V dnešním digitálním světě jsou malé firmy závislé na spolehlivé IT infrastruktuře pro efektivní fungování. Správná volba hostingu business aplikací a dat je kritická pro úspěch. V tomto článku se podíváme proč je pronájem serveru od Host-telecom.com tou nejlepší volbou pro malé firmy.

Šťastný nový rok 2024!

Ať vám nový rok přinese radost, štěstí a splnění vašich nejtajnějších snů.

Placené a bezplatné certifikáty SSL: jak si správně vybrat

SSL (Secure Sockets Layer) je protokol, který zajišťuje bezpečné spojení mezi webovým prohlížečem a webovým serverem. Certifikáty SSL se používají k ověřování webových stránek a šifrování dat. Existují v placené i bezplatné verzi.

Host-telecom.com, s.r.o. získala prestižní status cPanel Certified NOC Partner

S potěšením oznamujeme, že jsme se stali certifikovaným partnerem cPanel NOC. Pro společnost to znamená důležitý okamžik, protože nám to umožňuje potvrdit naši pozici mezi předními poskytovateli hostingu v oboru.

Výhody a nevýhody technologie VPN pro podnikání

Služba VPN slouží především k ochraně firemních dat a trochu k úspoře peněz. Jsou však všechny sítě VPN stejně
spolehlivé? Všechny podrobnosti jsou v našem článku.

Přidali jsme konzoli HTML 5 pro VPS!

Přidali jsme funkci HTML 5 Console, abychom dále zjednodušili proces správy vašich virtuálních serverů pronajatých od nás.

Arelion, vítej!

S potěšením oznamujeme, že za účelem zlepšení konektivity jsme se připojili k novému poskytovateli telekomunikačních služeb — Arelion (Ex Telia Carrier)!

Šťastný nový rok 2023!

Každý rok má své vzestupy a pády a každý utváří, kým jsme dnes a kým budeme v budoucnu.

FreeBSD a Linux: podobnosti a rozdíly

Nejste si jisti, který operační systém použít k řešení vašich problémů? V našem přehledu jsou analyzovány 2 oblíbené systémy podobné UNIXu s podrobným popisem každého z nich.

1 - 41 2 3 4

Blog

Zpráva o pravopisné chybě

Následující text bude zaslán naší redakci: