Bezpečnost nebo výkon : co je pro e-commerce server důležitější?

Měli byste dělat kompromisy mezi bezpečností a rychlostí? Podíváme se na to, zda byste měli šetřit na některém z těchto faktorů a jak moc jsou důležité.

Ubuntu 24.04 je nyní k dispozici na virtuálních serverech Host-telecom.com!

S potěšením oznamujeme, že Host-telecom.com nyní nabízí instalaci Ubuntu 24.04 na našich virtuálních serverech!

Sitejet Builder: Stavitel webových stránek pro kutily přímo v cPanelu bez příplatku

Sitejet Builder pro cPanel je pro začátečníky přívětivý editor a nástroj pro tvorbu stránek s nízkým kódem nebo bez kódu, který je bezproblémově integrován do cPanelu.

Cloudové nebo lokální neuronové sítě: zjištění výhod pro váš projekt

S rostoucím využíváním umělé inteligence (AI) v různých odvětvích stojí před firmami a vývojáři stále více otázek: nasadit modely AI lokálně na vlastních zařízeních, na serverech v datovém centru, nebo využít cloudových služeb poskytovatelů?

Umělá inteligence jako konkurenční výhoda: Jak strojové učení a neuronové sítě optimalizují podnikové procesy

Umělá inteligence (AI), neuronové sítě a strojové učení (ML) jsou výkonné prostředky, které umožňují podnikům získat významné výhody v celé řadě oblastí. Tyto technologie umožňují podnikům zvýšit efektivitu jejich činnosti, zlepšit kvalitu jejich produktů a služeb a přijímat informovanější a strategičtější rozhodnutí.

Host-telecom.com s.r.o. zlepšuje konektivitu se společností Meta a zvyšuje rychlost přístupu na Facebook, Instagram a další služby

Přední poskytovatel prémiových hostingových řešení s potěšením oznamuje významné vylepšení konektivity se společností Meta.

Server pro malé firmy: jak vybrat správné hostingové řešení

V dnešním digitálním světě jsou malé firmy závislé na spolehlivé IT infrastruktuře pro efektivní fungování. Správná volba hostingu business aplikací a dat je kritická pro úspěch. V tomto článku se podíváme proč je pronájem serveru od Host-telecom.com tou nejlepší volbou pro malé firmy.

Šťastný nový rok 2024!

Ať vám nový rok přinese radost, štěstí a splnění vašich nejtajnějších snů.

Placené a bezplatné certifikáty SSL: jak si správně vybrat

SSL (Secure Sockets Layer) je protokol, který zajišťuje bezpečné spojení mezi webovým prohlížečem a webovým serverem. Certifikáty SSL se používají k ověřování webových stránek a šifrování dat. Existují v placené i bezplatné verzi.

Host-telecom.com, s.r.o. získala prestižní status cPanel Certified NOC Partner

S potěšením oznamujeme, že jsme se stali certifikovaným partnerem cPanel NOC. Pro společnost to znamená důležitý okamžik, protože nám to umožňuje potvrdit naši pozici mezi předními poskytovateli hostingu v oboru.

1 - 51 2 3 5

Blog

Zpráva o pravopisné chybě

Následující text bude zaslán naší redakci: