Zabezpečte svůj web pomocí SSL certifikátu

Objednat teď

Výhody certifikátu SSL

Nákup SSL certifikátů je pro webové stránky dobrý kvůli důvěře zákazníků.

Jsme pro vás dobří díky naší profesionální péči o zákazníky.

Silné šifrování SSL

Kupte si SSL certifikát a můžete se spolehnout na silné zabezpečené šifrování, které ochrání vaše zákazníky. Veškerá komunikace mezi vámi a návštěvníky vašeho webu bude plně zabezpečena klíči SHA-256 a 2048 bit RSA a také kryptografií ECC (Eliptic Curve Cryptography).

Zvyšte SEO, abyste získali více návštěvníků

Google zobrazuje weby, které nejsou chráněny certifikáty SSL, jako „Nezabezpečené“. Také hodnotí weby s SSL ve výsledcích vyhledávání výše než ty, které je nemají. S ohledem na to znamená „levné SSL“ mnohem více, protože náklady na ztrátu zákazníků jsou vysoké.

Důvěra návštěvníků se zvyšuje

SSL certifikát dává návštěvníkům pocit, že jsou v bezpečných rukou. Pečeť webu umístěná na vašem webu od největších světových certifikačních autorit a visací zámek prohlížeče ukazují vašemu publiku, že jejich data jsou chráněna. SSL certifikát vám dává důvěru zákazníků.

Pružný kryt

Máme pro vás pokrytí – bez ohledu na to, jaký server(y) používáte, jakou verzi webu používáte – „www“ nebo „non-www“. Získáte vhodný certifikát SSL pohodlným způsobem.

Porovnejte typy ověření

Hlavním rozdílem mezi certifikáty je validace – kontroly, které prokazují, jak legitimní je vaše společnost a web pro důvěru zákazníků.

DV
Domain Validation
SSL certifikát
OV
Organization Validation
SSL certifikát
EV
Extended Validation
SSL certifikát
Pro jakýkoli web Pro podnikání Pro firmy a webové stránky elektronického obchodu
- Kontaktní údaje společnosti jsou ověřovány automatickým telefonním hovorem Existenci společnosti kontroluje státní úřad
- Zobrazuje název vaší firmy v nastavení prohlížeče Zobrazuje název vaší firmy v některých prohlížečích a ve všech nastaveních prohlížeče
Chrání všechny subdomény
(možné Wildcard SSL)
Chrání všechny subdomény
(možné Wildcard SSL)
-

Možné množství chráněných domén

Single Domain SSL

Wildcard SSL
(nejpopulárnější)
Multi-Domain SSL

Certifikáty SSL pro jednu doménu poskytují zabezpečení pro jeden jedinečný název domény nebo jednu subdoménu. Například:

domain.com nebo domain.us nebo domain.org nebo subdomain1.domain.com nebo subdomain2.domain.com

SSL certifikáty se zástupnými znaky umožňují vlastníkům stránek poskytovat zabezpečení pro více subdomén v jedné jedinečné doméně. Zástupný certifikát SSL vydaný pro *.domain.com lze použít k zabezpečení názvů hostitelů, jako jsou:

domain.com a www.domain.com a login.domain.com a mail.domain.com

Správci webů s více doménami mohou použít vícedoménový certifikát SSL k zabezpečení několika webových stránek zahrnutím mnoha domén do jednoho certifikátu. Je ideální pro organizace s více jedinečnými doménami hostovanými na jednom serveru. Například:

blog.mysite.com, secure.mysite.co.uk, payment.mysite.net, blog.mysite.org

Proč Host-telecom.com

Při práci s námi se nebudete muset rozptylovat obvyklým humbukem, ponořit se do nesrozumitelné terminologie nebo čelit zbytečným potížím.
Všem nám jde o jednoduchou interakci, jasné výhody a konkrétní fakta.

Skvělé ceny, žádné rušení

Na našem webu jsme prošli marketingovou BS, abyste mohli najít to, co nejlépe vyhovuje vašim potřebám, a vždy se vám snažíme nabídnout ty nejlepší cenovky SSL.

Snadný start

Stačí si objednat SSL certifikát a se zbytkem vám pomůže naše technická podpora a správci systému.

Profesionální podpora

Naše technická podpora se skládá z profesionálních techniků a inženýrů, kteří vám rádi pomohou 24x7.

Jak funguje SSL

SSL certifikát je forma ověření třetí strany pro zabezpečení webu. Certifikát ověřuje sílu šifrování Secure Socket Layer použitého, když se uživatel připojí k webu a připojí toto šifrování k vlastníkovi webu. SSL certifikace a validace jsou v dnešní době nezbytnou součástí zabezpečení webu pro jakýkoli web, který shromažďuje informace od svých uživatelů.

Certifikáty SSL spolu s vizuálními prvky, jako jsou Site Seals, HTTPS:// protokol zobrazený v adrese URL. Vaši běžní uživatelé tak poznají, že váš web je bezpečný, což vede k větší důvěře ve vaši značku online.

FAQ

Zde je několik nejčastějších otázek, na které se naši zákazníci ptají ohledně SSL.

question-answerO čem SSL certifikát je?

Secure Socket Layer (SSL) šifruje komunikaci mezi vámi a návštěvníky vašeho webu, takže nikdo jiný nemůže zachytit informační data. Také ověří identitu vašeho webu, aby se ujistil, že je legitimní.

question-answerKdo potřebuje SSL?

Protože Google označuje weby, které nejsou šifrovány pomocí SSL, jako „Nezabezpečené“ a řadí je níže než weby, které jsou chráněné, potřebuje SSL každý vlastník webu. Certifikáty zvyšují SEO, chrání vaše zákazníky a dávají jim najevo, že vašemu webu mohou důvěřovat.

question-answerJak nainstaluji svůj SSL certifikát?

Po vydání certifikátu SSL vám zašleme uvítací e-mail se snadnými pokyny. Můžete také požádat náš tým podpory o instalaci v případě, že bude tento certifikát používán na našich serverech.

question-answerJak budou uživatelé vědět, že je můj web chráněn?

Když uživatelé zadají název domény vašeho webu do svého prohlížeče, potvrzením šifrování bude viditelný visací zámek poblíž adresního řádku a "https://" v adrese URL. Získáte také pečeť webu, kterou můžete umístit na svůj web. Pokud chcete ještě větší důvěru zákazníků, OV a EV SSL certifikáty ověří, že je vaše společnost legitimní, nejen vaše doménové jméno a tyto informace budou také dostupné v prohlížeči.

question-answerCo je TLS?

Transport Layer Security (TLS) je pouze aktualizovaná verze SSL. Certifikáty, které používají TLS, se stále nazývají certifikáty SSL, protože to je termín, který každý zná. TLS je o něco bezpečnější, takže firmy jako banky nebo stejné úrovně na něm obvykle trvají, ale pro většinu webů to příliš nemění. Naše certifikáty jsou kompatibilní s protokoly SSL i TLS.

question-answerJak implementovat Site Seal nebo Trust Logo na web zabezpečený SSL certifikátem
  1. GoGetSSL®
  2. Sectigo
  3. RapidSSL
  4. Thawte

Co je součástí certifikátu SSL?

Každý certifikát SSL vydaný společností Host-telecom.com má tyto užitečné funkce.

SSL Site Seal

Site Seal nabízí vizuální důkaz zabezpečení poskytovaného certifikátem SSL vašeho webu. Pečetě se mohou lišit vzhledem v závislosti na typu vydaného certifikátu SSL, ale všechny znamenají totéž: data vašeho uživatele jsou chráněna.

Podpora nejvyšší úrovně

Host-telecom.com je známý tím, že poskytuje profesionální služby technické podpory díky našemu týmu odborné podpory. Můžete si být jisti, že jsou k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, aby zodpověděli vaše otázky a nabídli pomoc s vaším certifikátem SSL.

Rozpoznání prohlížeče

Techničtí experti společnosti Host-telecom.com pečlivě vybrali náš výběr certifikátů SSL, aby zajistili nejširší kompatibilitu oblíbených prohlížečů. Naše certifikáty SSL jsou podporovány všemi oblíbenými prohlížeči, což znamená, že kterýkoli z nich použijete, rozpozná ověření SSL společnosti Host-telecom.com, díky čemuž budou vaši uživatelé procházet bez problémů.

Úroveň šifrování

Úroveň zabezpečení poskytovaná certifikátem SSL je určena počtem bitů použitých k vygenerování šifrovacího klíče. Tento klíč se pak použije k šifrování dat. 256bitové a 128bitové klíče jsou průmyslovým standardem pro ochranu dat a většina našich certifikátů SSL používá buď 256bitové nebo 128bitové šifrování, v závislosti na možnostech webového prohlížeče a serveru.

Začněme

Objednat teď

Zpráva o pravopisné chybě

Následující text bude zaslán naší redakci: