Podpora

Obecné dotazy

Vždy vám rádi pomůžeme a zodpovíme vaše otázky 24x7:

Technické problémy

Některé technické dotazy potřebují zvážení ať už technické či časové náročnosti a proto jsou zpracovávány pomocí ticketového systému. Ticket si můžete vytvořit:

Odpovědi můžete také vyhledat na webových stránkách v častých dotazech a příručkách.

Vzdálená správa

V situacích, kdy je potřeba provést jakékoliv práce se serverem umístěným v našem datacentru, ale není pro vás možné se osobně dostavit, můžete využít naší služby vzdálené správy.

Naši vysoce vyškolení technici mohou provést jakékoliv potřebné úkony. Stačí nám napsat na support@host-telecom.com podrobný popis všech kroků, které je potřeba vyplnit, abychom vám mohli napsat předběžný rozpočet.

Cena je 30 Euro za každou započatou půlhodinu práce.

Správa systému

Jestli potřebujete pomoci se složitějšími úkoly, s kterými si nevíte rady, můžete využít služby našich systémových administrátorů. Ti vám mohou pomoci buď jednorázově nebo na pravidelné bázi ať už s instalací různého softwaru či administrací vaší infrastruktury umístěné v našem datacentru, atd.

Náklady na služby se vypočítávají individuálně v závislosti na typu, objemu a složitosti úkolů. Pro předběžný výpočet nákladů na službu nám napište na support@host-telecom.com s popisem akcí, které chcete provést.

Zpráva o pravopisné chybě

Následující text bude zaslán naší redakci: