Managed Services

ŘÍZENÍ VAŠÍ IT INFRASTRUKTURY

Nyní více než kdy dříve potřebují lídři na trhu integrovanou IT strategii, která je dostatečně flexibilní a zahrnuje jednoduchý plán pro digitální transformaci a rozvoj společnosti.

Odeslat žádost

HOST-TELECOM.COM NABÍZÍ DLOUHODOBÉ PARTNERSTVÍ

icon

Vy se budete starat o své podnikání, my o vaši IT infrastrukturu.

icon

Buďte pragmatičtí, předejte svou infrastrukturu do rukou profesionálů.

icon

Získejte vše, co vaše zařízení dokáže.

icon

Vaše firma z toho bude mít prospěch!

CO ZÍSKÁTE?

иконка

ZKRÁCENÍ ČASU UVEDENÍ NA TRH

Naši klienti plánují implementovat nová řešení ne ve výhledu měsíců a let, jak tomu bylo dříve. Nyní se jedná o týdny či dokonce dny. Naučte se, jak rozšířit své podnikání díky naší škálovatelné infrastruktuře a automatizaci systémů.
иконка

PŘEDVÍDATELNÁ NÁVRATNOST INVESTIC

Pokud nepotřebujete vytvořit a spravovat podnikovou IT infrastrukturu, může se vaše organizace zaměřit na to, na čem skutečně záleží: práce s klienty a zdokonalování obchodních procesů, marketing a motivační programy pro zaměstnance. Proměňte velké kapitálové náklady na řízené provozní náklady! Host-Telecom zkušený tým vytvoří a bude spravovat vaši IT infrastrukturu v jejich vlastním datovém centru i na vašem pracovišti.

Funkce Host-telecom.com Managed Services (Řízení vaší IT infrastruktury):

Host-telecom.com sleduje vaši infrastrukturu, zabraňuje problémům, neřeší je. Náš monitorovací systém funguje nepřetržitě, poskytuje automatické výstrahy o stavu infrastruktury zákazníků v reálném čase. Již není nutné mít obavy o infrastrukturu, protože je ve spolehlivých rukách specialistů v režimu 24/7.
Díky práci s odborníky Host-telecom.com můžete přerozdělit své cenné zdroje vašich IT profesionálů na strategické obchodní iniciativy a zvýšit produktivitu a výkon firemních uživatelů. Naši zaměstnanci ihned vyřeší všechny požadavky na změny od vašich uživatelů a budou zajišťovat kompletní správu vaší infrastruktury.
Váš osobní Key Account manažer chápe strukturu a cíle společnosti a odpovídá za maximální efektivitu vaší infrastruktury, stejně jako za vaši spokojenost při spolupráci s námi.
Zprávy o plnění SLA a údaje o využívání vaší infrastruktury vám umožní plánovat zatížení, zlepšovat a přizpůsobovat vaši IT infrastrukturu pro plnění měnících se potřeb vaší firmy. Pro dosažení vyšších úrovní je nutné nejen stanovit cíle, ale také zvolit vhodné vybavení!
Dokumentujeme všechny procesy, uchováváme protokoly všech činnosti související se správou vaší infrastruktury. Důvodem je zajištění kompletní transparentnosti práce a procesů.
Vysoce kvalifikovaní specialisté naší IT podpory zajistí hladký provoz vaší infrastruktury a řešení nestandardních problémů. Najdeme s vámi společnou řeč: anglicky, česky nebo rusky.

SLA

Toto je náš závazek vůči vám. Za sledování deklarované úrovně služeb ručíme svým dobrým jménem a penězi. Vždy.

KONTAKTUJTE NÁS PRO ZÍSKÁNÍ DALŠÍCH INFORMACÍ

  • Zadejte číslo mobilního telefonu v mezinárodním formátu. Příklad: +420123456789
    Obdržíte SMS zprávu s kódem. Pozor! Mobilní operátor může vyúčtovat poplatky za zprávy.
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Ceny na webu jsou uvedeny v EUR bez DPH.

Zpráva o pravopisné chybě

Následující text bude zaslán naší redakci: