Cloud Disaster Recovery, DRaaS

Nabízíme možnost rychlého vrácení vaší firmy do normálního stavu po možném bezpečnostním incidentu prostřednictvím naší služby Disaster Recovery Service. Poskytuje nejen okamžitý přístup k zálohám dat, ale i okamžité nasazení dat v našem datovém centru, což značně zkracuje dobu nečinnosti v případě selhání vaší IT infrastruktury.

DR Infrastruktura jako laboratoř

Infrastrukturu Disaster Recovery Service můžete využít také k otestování nových aplikací, jako jsou například systémy CRM.

Jsme přesvědčeni, že poté, co nás poznáte, budete chtít využít i další výhody nabízených služeb, které zvýší bezpečnost a zkrátí dobu obnovení dat.

Pamatujte si, že můžete své pronajaté servery používat jako laboratoř pro vývoj nových aplikací, stejně jako pro provozní činnosti. Vaši technici z týmů DevOps a QA ocení možnosti řešení, které nabízí spoustu výhod.

V nouzovém případě

V případě havárie můžete téměř okamžitě přepnout na záložní infrastrukturu bez změny ve službě v reálném čase. Tato služba je typu IaaS a poskytuje hardwarovou + virtualizační platformu. Středně velké podniky, které již používají virtualizační platformu, to budou považovat za obzvláště užitečné.

Synchronizace je nastavena na umístění podle vaší volby a obnova závisí pouze na rychlosti přenosu dat ze sítě (downstream)/rychlosti kanálu a objemu aktualizovaných dat. V naléhavém případě může přepnutí na záložní kapacitu probíhat v poloautomatickém režimu.

Vzhledem k vysokým nákladům v případě nečinnosti je rychlé zpřístupnění systému vedle obnovy dat rozhodující. Investice do služeb obnovení po havárii se vyplácí znovu a znovu, zvláště v kombinaci s odbornou podporou pro výkonnost a dostupnost infrastruktury.

VMware SRM vs OpenStack DR

Pokud již používáte VMware vSphere a chcete řešit obnovení po havárii, aniž byste museli platit další licenční poplatky a další podporu pro VMware Site Recovery Manager, jste s námi v dobrých rukách!

Tato nabídka založená na OpenStack poskytuje obnovení IT infrastruktury po havárii, jestliže jsou vaše data a aplikace v námi poskytovaném záložním cloudu. Automaticky se synchronizují s vaší virtuální platformou VMware vSphere a to i v případě, že vypršela aktuální licence a neobnovili jste ji.

Využívání virtuální platformy založené na VMware vSphere je obtížná záležitost. Jestliže jste již investovali do licencí, utrácíte i tak za podporu a předplatné každé 3 roky částku, která je srovnatelná s tou, kterou jste již vynaložili dříve.

Můžeme říci, že kupujete stejné licence každé 3 roky. A nemůžete placení přerušit, protože potřebujete aktualizace, záplaty a konzultace se specialisty dodavatele. V našem případě zaplatíte pouze za kalkulované výkony, které skutečně využíváte. Úspora představuje až 30% z částky, kterou utratíte za služby, podporu a rozšíření vaší virtualizační platformy.

Plaťte pouze za to, co používáte

Plaťte pouze za skutečně využívané kapacity, nezatěžujte své finance ani nezvyšujte investiční náklady. Potěšte své finanční oddělení! Tímto způsobem vám pomůžeme přejít z VMware na náš OpenStack cloud. Naši specialisté mají jedinečné zkušenosti a znalosti v provádění takových migrací, které získali během své práce na projektu pro jednu z největších bank v Evropě.

Věříme, že naše nabídka cloudových služeb vás zaujme natolik, že budete naše služby využívat jako základní platformu pro stabilní infrastrukturu testovanou pro úroveň Tier 3 která vám umožní další škálování.

Ceny na webu jsou uvedeny v EUR bez DPH.

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: