Cyber Monday: pokud jste neměli čas v pondělí…

Cyber Monday: pokud jste neměli čas v pondělí…

Pondělí, které následuje po americkém svátku Den díkůvzdání, se jmenuje Cyber Monday. V Black Friday a v pondělí začíná největší doba slev a výprodejů nejen v USA, ale i ve většině států Evropy. V Black Friday jsou nejčastěji slevy jen v obyčejných obchodech, ale v Cyber Monday, jak už vyplývá z názvu, jsou slevy a výprodeje v internetových obchodech, což umožňuje lidem pokračovat v nakupování přímo ze svého pracovního místa. Do Vánoc a Silvestru zbývá už jenom jeden měsíc. Většina lidí začínají nakupovat dárky pro svou rodinu a kamarády. Majitelé internetových obchodů a webových stránek se službami mají šanci získat spoustu nových zákazníků, a na konci roku mít vyšší zisk.

Ale co když webová stránka není připravena na velká zatížení v době slev a výprodejů? Reklamní společnosti a rozesílání dopisů se speciálními nabídkami mohou vyvolat nárůst návštěvnosti webové stránky a pokud se stránka nachází na shared-hostingu nebo na slabém serveru, tak existuje velká pravděpodobnost toho, že stránka nepřežije velká zatížení a už se nebude dál načítat.

Stejné problémy se mohou vyskytnout i u velkých společností. Minulý rok v době slev a výprodejů se nenačítaly stránky H&M, Gap, Macy's, Lowe's, Amazon a jiné. A tento rok se se stejným problémem setkal dokonce internetový obchod Walmart.

Jak se připravit na velká zatížení v době slev a výprodejů můžete najít v našem článku «Připravujeme se na Black Friday»

Falešné slevy je další problém, který se objevuje v době slev a výprodejů. Můžete si toho všimnou i u velkých obchodů, kterým je na příklad: čínský velkoobchod AliExpress, ale nejčastěji u malých obchodů. Pracuje to tak, že se ceny před výprodejem značně zvyšují, a zatím přijdou velké slevy, ale ceny na zboží zůstanou stejné, jako před jejich zvýšením, nebo jsou dokonce někdy i o trochu větší.

Lidem, co mají rádi nakupovat přes internet, můžou pomoct různé služby, které umožňují sledování cenových změn. Můžete také využít prohlížeč a porovnávat ceny na podobné zboží nebo služby v jiných internetových obchodech.

Host-telecom.com si váží své zákazníky, a proto naše slevy jsou obzvlášť poctivé. Aktivujete je speciálními promokódy, které můžete použít jenom do konce doby slev a výprodejů. Přejeme vám příjemné nakupování v tento Cyber Monday!

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Avatar

    Zpráva o pravopisné chybě

    Následující text bude zaslán naší redakci: