Šťastný Nový rok

Šťastný Nový rok

Drazí kamarádi!

Letošní rok, rok 2018 byl velmi přínosný pro naší společnost. Dosáhli jsme úspěchů, o kterých jsme ani nesnili.

Jedním z důležitých úspěchů letošního roku je získání certifikátů ISO 9001:2016 a ISO/IEC 27001:2017,které potvrzují, že splňujeme požadavky pro systémy managementu jakosti a řízení bezpečnosti informací. Teď máme oficiální potvrzení, že naše procesy a služby splňují nejvyšší mezinárodní standardy.

Další událostí roku je vytvoření nové verze naší webové stránky ve třech jazycích: češtině, angličtině a ruštině. Lakonický design a snadná navigace jsou navrženy tak, aby se naši současní i budoucí zákazníci dobře orientovali jak v tradičních, tak i nových službách.

Dosáhli jsme i jiných úspěchů, kterých jsme dosáhli úsilím celého týmu, a taky s pomocí našich zákazníků a partnerů. Jsme vděční všem za vysoce kvalifikovanou a zároveň pilnou práci a užitečnou, aktivní spolupráci. Jsme si jisti, že rok 2019 přinese mnoho grandiózních úkolů, které vyřešíme společně, při kterých získáme nové a zajímavé zkušenosti.

Děkujeme Vám za projevenou důvěru v uplynulém roce a do nového roku 2019 Vám přejeme hodně zdraví, štěstí, osobních i pracovních úspěchů. Zároveň se těšíme na další spolupráci!

Šťastný Nový rok!


Se srdečným pozdravem,
Pavel Černobrov
Generální ředitel společnosti
Host-telecom.com

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Avatar

    Zpráva o pravopisné chybě

    Následující text bude zaslán naší redakci: