Host-telecom.com, s.r.o. získala prestižní status cPanel Certified NOC Partner

Host-telecom.com, s.r.o. získala prestižní status cPanel Certified NOC Partner

S potěšením oznamujeme, že jsme se stali certifikovaným partnerem cPanel NOC. Pro společnost to znamená důležitý okamžik, protože nám to umožňuje potvrdit naši pozici mezi předními poskytovateli hostingu v oboru.

Status cPanel Certified NOC Partner odráží náš trvalý závazek poskytovat zákazníkům výjimečné hostingové služby a nejmodernější řešení. Díky této prestižní certifikaci má společnost přístup k řadě nejmodernějších nástrojů a zdrojů, což nám umožňuje poskytovat našim zákazníkům ještě lepší a komplexnější služby.

cPanel je špičkový kontrolní panel, který používají miliony majitelů a správců webových stránek po celém světě a který je známý svým uživatelsky přívětivým rozhraním a rozsáhlými funkcemi. Tento plně automatizovaný kontrolní panel s bohatou sadou funkcí a zákaznickou podporou umožňuje poskytovatelům infrastruktury a zákazníkům spravovat všechny aspekty jejich webových stránek pomocí jednoduchého softwaru typu point-and-click.

Aby se uchazeč mohl stát certifikovaným partnerem cPanel, musí mít požadovaný počet zaměstnanců vyškolených na cPanel University a splňovat kritéria uvedená v dokumentech programu.

Získání statusu certifikovaného partnera odráží tvrdou práci a odhodlání celého našeho týmu poskytovat zákazníkům ta nejlepší hostingová řešení: spolehlivá, bezpečná a efektivní, která splňují rostoucí potřeby firem i jednotlivců. Jako cPanel Certified NOC Partner jsme připraveni přejít do budoucnosti webhostingu a nadále zaujímat vedoucí postavení v oblasti inovací a dokonalosti.

Výhody nového partnerství se společností cPanel se vztahují i na naše zákazníky, protože jako certifikovaný partner získáváme včasný přístup k novým funkcím, aktualizacím a vylepšením cPanelu, což nám umožňuje rychle nabídnout našim zákazníkům nejnovější vývoj. Kromě toho máme jako certifikovaný partner přístup k nové prémiové technické podpoře cPanel - Ultra Priority - která nám umožní ještě rychleji a operativněji reagovat na požadavky našich uživatelů.

O nás:

Host-telecom.com, s.r.o.. je přední český poskytovatel hostingu, který se zavazuje nabízet prvotřídní hostingová řešení a jedinečný zákaznický servis. Společnost se zaměřuje na výkon, bezpečnost a spolehlivost.

Díky silné technické základně a konektivitě datových center jsme jedním z klíčových poskytovatelů infrastruktury ve střední Evropě pro místní i mezinárodní klienty.

Před zahájením dlouhodobé spolupráce důsledně definujeme očekávání našich zákazníků, studujeme vaše potřeby, nedostatky stávajících řešení a možnosti, jak vám můžeme pomoci. Pro každého zákazníka přizpůsobujeme naše řešení individuálně tak, aby vyhovovala vašim potřebám.

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Avatar

    Zpráva o pravopisné chybě

    Následující text bude zaslán naší redakci: