Arelion, vítej!

Arelion, vítej!

Firmy důvěřují datovým centrům s jejich nejcennějším a nejzranitelnějším aktivem – daty. Proto je tak důležité, aby datová centra byla spolehlivá a bezpečná v mnoha ohledech.

Jedním z ukazatelů kvality datového centra je konektivita, tedy dostupnost komunikačních kanálů z datového centra na hlavní místa výměny datového provozu. Čím lepší konektivita, tím menší zpoždění signálu pro vaše zaměstnance a zákazníky při přístupu k datům hostovaným v datovém centru. Konektivita je také kritickým parametrem pro velká data, streamování videa a online platformy internetu věcí IoT.

S potěšením oznamujeme, že za účelem zlepšení konektivity jsme se kromě již existujících osmi telekomunikačních operátorů, včetně Cogent, Voxility a RETN, připojili k novému poskytovateli telekomunikačních služeb — Arelion (Ex Telia Carrier)!

Arelion je poskytovatel první úrovně (Tier I) a jeden z lídrů v globální konektivitě. Jeho síťová infrastruktura pokrývá 70 000 km vlastního optického vlákna a využívá nejmodernější technologie DWDM a IP, které propojují Evropu, Severní Ameriku a Asii. Globální páteř společnosti Arelion, AS1299, je v současné době číslo jedna a obsluhuje IP téměř 65 % všech internetových tras.

Naše konektivita je vaší výhodou. A my pro vás vždy rádi vyvíjíme a zlepšujeme!

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Avatar

    Zpráva o pravopisné chybě

    Následující text bude zaslán naší redakci: