Jak účtujete data přenášené přes internet? Máte tarify bez omezení?

Jak účtujete data přenášené přes internet? Máte tarify bez omezení?

Podle výkonu serveru a objemu přenášených dat nabízíme tarifní plány s určitým množstvím GB nebo TB v určitém rozmezí, nebo neomezený přenos dat s uvedenou rychlostí portu.

Následující plány jsou k dispozici právě teď: neomezená data s rychlostí přenášení dat 100 Mbit/sec pro rack a dedikovaný server; 10TB s rychlostí přenášení dat 1 Gbit/sec pro každý dedikovaný server; 20 TB s rychlostí přenášení dat 1 Gbit/sec nebo 10 TB s rychlostí přenášení dat 10Gbit/sec pro každý rack.

Nedělíme náš internetový datový přenos na Evropský nebo mezinárodní. Nemusíte se přidržovat určitých poměrů dle příchozího a odchozího přenosu dat.

xPokud váš tarif zahrnuje omezení přenosu dat, znamená to, že odchozí a příchozí přenosy dat se shrnují dohromady. Pokud jste dosáhli limitu, tak se nebojte, nebudete zablokováni. Dáme vám vědět předem, že se blížíte k limitu, a můžete si vybrat: buď získat větší objem přenosu dat nebo se přepnout na neomezený tarif.

Pokud máte tarif bez omezení přenosu dat, jsou Vám k dispozici všechny rychlosti portu připojení. Nemáme žádný z typů omezení přenosu dat, včetně řízení provozu, FUP (fair usage policy) a overselling.

Naším hlavním cílem je růst společně s našimi zákazníky a jejich projekty, a proto nepoužíváme různé triky typu jednorázového šetření. Máme otevřenou peering politiku, a náš cíl je nejlepší kanálové propojení.

Bohužel, nemůžeme zaručit rychlost přenášení dat ve veřejném internetu (mezi našimi datovými centry a vaším konečným bodem), protože to nezáleží jen na nás, ale i na jiných poskytovatelích. V naší lokální síti a mezi našimi datovými centry je veškerý přenos dat zdarma, a k tomu je neomezený.

Zpráva o pravopisné chybě

Následující text bude zaslán naší redakci: